Fontana Forni VOLTA 70 Rød Pizzaovn

Fontana Forni VOLTA 70 Rød Pizzaovn

24.999.-

Køb her
    Forhandler: Homeshop.dk
    Fontana Forni
    Kategori: Pizzaovne

Produktbeskrivelse

Fontana Forni VOLTA 70 rød pizzaovn Fontana Forni VOLTA 70 er en smart og gennemført pizzaovn til dig, der ønsker at kombinere klassisk italiensk pizzabagning med moderne teknologi.

Andre kiggede også på

product-Clementi forni Glasdør til Family Pulcinella Pizza Party
Clementi forni

Clementi forni Glasdør til Family Pulcinella Pizza Party

2.169.-
product-Ooni Volt 2 Elektrisk Pizzovn 12", polar white
Ooni

Ooni Volt 2 Elektrisk Pizzovn 12", polar white

4.490.-
product-Fontana Forni MARINARA ANTRACITE Pizzaovn uden vogn
Fontana Forni

Fontana Forni MARINARA ANTRACITE Pizzaovn uden vogn

22.999.-
product-Witt Pizzavogn Master Black/Silver
Witt

Witt Pizzavogn Master Black/Silver

4.707.-

Flere produkter af samme mærke

product-Fontana Forni MARINARA ANTRACITE Pizzaovn uden vogn
Fontana Forni

Fontana Forni MARINARA ANTRACITE Pizzaovn uden vogn

22.999.-
product-Fontana Forni MARINARA ANTRACITE  GAS Pizzaovn med vogn
Fontana Forni

Fontana Forni MARINARA ANTRACITE GAS Pizzaovn med vogn

33.999.-